top of page
Akceleruj svůj business-6_edited.png

Podnikatelský akcelerátor pro výživové poradce je ucelený program, díky kterému zjistítíš, jak úspěšně rozjet, vybudovat a dál škálovat tvé podnikání ve výživě.

Co můžeš získat díky programu

🔥 vytvoříš takovou transformační službu nebo program, o kterém tvůj ideální klient sní 

🔥 prodej přestane být tvým strašákem a začneš si ho užívat 

🔥 nebudeš muset klienty nahánět, sami budou mít zájem s tebou spolupracovat

🔥 začneš si účtovat takové ceny, které skutečně odrážejí tu obrovskou hodnotu, kterou svým klientům přinášíš 

🔥 tvoření obsahu tě začne bavit a zároveň bude měnit tvé sledující na platící klienty

🔥 nebudeš muset už nikoho přesvědčovat, že spolupráce s tebou je opravdu life changing 

🔥 získáš ucelené podnikatelské strategie, nástroje a postupy, díky kterým bude výživařina úplná hračka

 Určitě víš, že existuje spousta kurzů, programů a mentorů, kteří tě naučí, jak efektivně vybudovat podnikání. Vše bývá ale dost obecné. Proto jsem vytvořila Podnikatelský akcelerátor, který slouží jako dokonalý plán a průvodce krok za krokem právě pro výživáře, kteří se rozhodli podnikat. Takový program, který jsem já sama potřebovala, když jsem začala podnikat v oblasti výživy a fitness.

BASFoto.cz - portretni fotografie v atelieru Bara Lancova - tisk-19.jpg

Proč právě tenhle program?

Vytvořený speciálně pro výživáře

Rozjet podnikání zabývající se výživou má svá specifika. Na rozdíl od jiných obecných kurzů byl tento program navržen speciálně pro výživové poradce. Obsáhla jsem do něj všechny náležitosti, které jsou s tímto oborem spojeny.​

Všechno na jednom místě ​

Už žádné další zbytečné googlování, hledání odpovědí a snaha zjistit, jaký další krok je ten správný. Tento program ti poskytne přístup ke všemu, co bys mohl/a potřebovat k tomu, abys za co nejkratší čas rozjel/a svůj výživový byznys. Žádná omáčka, žádné zahlcení se - jen akce. 

Vytvořený výživářkou, která si tím vším prošla

Jako výživářka a bývalá trenérka jsem byla přesně tam, kde se dost možná necházíš teď i ty. Vím, s jakými problémy se výživový poradce potýká a jaké informace a nástroje potřebuje, aby jeho podnikání mohlo být úspěšné. Proto jsem to vše shrnula do tohoto uceleného programu.

Program pro tebe bude mít smysl pokud:

✅ jsi skutečný odborník přes výživu a zdraví, nezajímají tě nějaké diety a detoxy, ale opravdu chceš lidem pomáhat

✅ výpočet kalorického příjmu je pro tebe hračka, ale prodejní strategie ti dokážou pěkně zamotat hlavu 

✅ marketing ti není cizí, ale cítíš se ztraceně v záplavě všech těch obecných marketingových pouček

✅ chceš, aby tě klienti sami oslovovali se zájmem o spolupráci

✅ prodej bereš jako součást procesu, ale necítíš se úplně komfortně, když máš prodávat své služby

✅ víš, že máš co předat, ale klienti se přesto nehlásí a nebo nedávají zpětnou vazbu

Obsah programu

➡️ MODUL 1: MINDSET

Vše začíná v hlavě, proto první, čemu se budeme věnovat, je právě mindset. Zjistíš, co konkrétně tobě brání v úspěchu a jak to můžeš změnit. Nastavíš svou mysl na růst, dostaneš se z role oběti a postupně se zbavíš svých strachů a limitů.

 

➡️ MODUL 2: SPECIALIZACE A IDEÁLNÍ KLIENT

Konec nekonečného snažení se oslovit všechny. Zanalyzuješ si své dosavadní spolupráce. Určíš si, jaká je právě ta tvoje srdcová cílovka, a kdo je tvůj spřízněný klient. Naučíš se, jak ho detailně poznat, rozklíčovat jeho problémy a přání. Dovolíš si dělat to, co tě skutečně volá. Už jen tím, že se začneš specializovat, se okamžitě odlišíš od konkurence.

➡️ MODUL 3: STRATEGIE A CÍLE 

V tuto chvíli už budeš vědět, že nastavení mysli je základ, takže v modulu 3 začneme s pořádnou strategií a plánováním. Mít nadefinované, kam směřuješ, je totiž naprosto zásadní pro tvé podnikání. Dozvíš se, jak si nastavit své cíle a hlavně - jak jich konečně začít dosahovat!

➡️ MODUL 4: BRANDING A SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Čas být vidět ! Tento modul bude zaměřený na branding na sociálních sítích. Zjistíš, jak vystupovat na sociálních sítích jako expert, začneš se ukazovat autenticky a budovat vztahy se svými sledujícími. Vytvoříš ze sebe značku, kterou lidi milují. Společně se podíváme také na offline prezentaci. Dozvíš se, proč je tvá energie klíč k úspěšnému marketingu.

➡️ MODUL 5: TVORBA SLUŽEB 

Už žádné jednorázovky a polovičaté spolupráce, které nebaví tebe ani tvé klienty. Společně si ukážeme, jak tvořit komplexní efektivní spolupráce, které mají pro klienty ten nejlepší efekt. Vysvětlíme si jednotlivé business modely a určíš si, který je ten pravý pro tebe a jak s tím dál pracovat. Součástí modulu jsou jak onlinové, tak offlinové spolupráce, případně kombinace. Chceš vytvořit velký nutriční transformační program? Ukážu ti krok po kroku, jak na to.

➡️ MODUL 6: CENOTOVRBA

V tomto modulu budeme řešit ceny a jejich nastavení. Ukážeme si, jak nastavit jednotlivé typy spoluprací tak, abys s tím ty sám/sama byl/a v souladu. Pokud vnímáš, že máš negativní vztah k penězům, tak si ukážeme, jak to změnit. Přestaneš se podhodnocovat a oceníš si svou práci tak, aby to dávalo smysl tobě i tvým klientům.

➡️ MODUL 7: KOMUNIKACE A PRODEJ 

Z velkého strašáka uděláme něco, co tě bude bavit. Naučíš se prodává své služby autenticky, v lehkosti a sebevědomě. Podělím se s tebou o největší chyby v prodeji a jak se jim vyhnout. Na úvodní konzultace přestaneš chodit nervózní, budeš mít totiž jasnou strukturu, která tě ukotví. Dozvíš se, jak komunikovat se svými potenciálními i stávajícími klienty a vystupovat v roli experta.

➡️ MODUL 8: INSTAGRAM 

V tomto modulu se naučíš, jak pracovat s Instagramem jako s prodejním nástrojem a ukážu ti strategie vedoucí k růstu. Začneš tvořit obsah, který předává sledujícím skutečnou hodnotu a který prodává. Budeš přesně vědět, jak efektivně vybudovat svou komunitu a přitahovat si tak spřízněné klienty. Vytvoříš si takovou nabídku, kterou budeš i sebevědomě prezentovat.

➡️ MODUL 9: TECHNICKÁ SPECIFIKA

Vše, co potřebuješ umět a znát po technické stránce. Základy grafiky, vytvoření personalizované šablony na Instagram, fakturační programy a platební brány, tvorba webu jednoduše (pokud ho vůbec chceš mít) a jak si vše co nejvíc ulehčit. Ukážu ti, jak na klientskou zónu bez zbytečných složitostí. 

➡️ MODUL 10: KAMPANĚ

Díky tomuto modulu se dozvíš, jak si začít vytvářet pasivní příjem. Dostaneš přesné kroky a funkční nástroje, abys mohl/a začít prodávat v mini kampaních a jak si naplánovat svou vlastní velkou kampaň. Díky tomu si dokážeš v podnikání plném nejistot vytvořit jistoty a lépe si plánovat své příjmy, čas a rozkládat energii. Nevíš, jak pracovat s waitlistem? Tak teď už jo :-) Provedu tě také vytvářením prodejní stránky krok po kroku.

➡️ MODUL 11: AKČNÍ KROKY

Pokud jsi tak i přes všechny akční kroky z programu do teď neučinil/a, nyní je nejvyšší čas dát vše naučené do praxe. Ukážu ti, jak se z toho všeho hlavně nezbláznit a najít balanc mezi podnikáním a osobním životem, i když je to silně provázané. Zjistíš, jestli v tobě nezůstává zbytek myšlení "zaměstnance" a ukážeme si, jak se přepnout do módu podnikatele.

➡️ MODUL 12: FINIŠ

V závěrečném modulu se ohlédneš za tím, co jsi v tomto programu dokázal/a. Dozvíš se, jak po skončení programu postupovat dál. Čekají tě i další bonusy - administrativní tipy, další seberozvoj a vzdělávání se nejen v oblasti výživy a zdravého životního stylu. Vysvětlím ve zkratce, proč a jak si začít budovat emailovou databázi a jak na email marketing. 

+ bonusová videa ze skupinových programů 

Verze programu

Podnikatelský akcelerátor

KLASICKÁ VERZE

CENA: 1990 Kč

  • 12 online modulů s doživotním přístupem - formou videí, audio prezentací a textových souborů 

  • podpůrné materiály - workbooky, to do listy, akční plán, textové materiály, šablony

  • bonusový úvodní modul, který budeš mít k dispozici ještě před oficiálním začátkem programu 

  • všechny budoucí aktualizace programu

Reakce klientů na spolupráci se mnou

IMG_4629.jpg
IMG_4486.jpg
IMG_4865.jpg
IMG_3807.jpg

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

Co když chci teprve začít podnikat, je to pro mě? 

Rozhodně ano! Program je určený jak pro ty, kteří jsou na úplném začátku, tak pro ty, kteří mají své podnikání už rozběhnuté, ale chtějí ho posunout dál. 

Jak to bude probíhat?

Online verze programu: Po uhrazení celé částky obdržíš prostřednictvím emailu (který zadáš při platbě) nejpozději do dvou pracovních dnů přihlašovací údaje do programu. K dispozici máte okamžitě celý program včetně bonusů s doživotním neomezeným přístupem.

Program je bez individuální podpory.

Prodej
bottom of page